Testimonials

Opinie klientów

Cieszę się, że swoimi zdjęciami mogę wpłynąć pozytywnie na czyjeś życie. 

Daje mi to ogromną satysfakcję, gdy dostaję takie recenzje od zadowolonych klientek. 

Oto kilka z nich…

Mam wrażenie, że czegokolwiek nie napisze to i tak będzie za mało, żeby opisać współpracę z Michałem. Już przed spotkaniem mieliśmy super kontakt więc gdy w końcu nadszedł dzień sesji, to czułam się mega swobodnie. Dużo śmiechu, luzu i wspaniałych pomysłów. Michał jest mega kreatywny i pomocny. Nawet na sobie pokazywał mi niektóre pozy, żeby dobrze je wytłumaczyć. Polecam bardzo i już wiem, że to nie jest nasza ostatnia współpraca. Wszystkie zdjęcia wyszły idealnie mimo, że przez tą super atmosferę i swobodę zapominałam wciągać brzuch haha. Nie tylko ja się zachwycam tymi zdjęciami - są przepiękne i oddane w ekspresowym tempie. Jeszcze raz dziękuje i polecam.
Ewelina
Marzec 2021
Bardzo udana współpraca! Przyjemna atmosfera podczas sesji. Fotograf pełen pomysłów, bardzo pomocny przy pozach. Tłumaczy je tak, aby zdjęcia wyszły jak najlepiej - czego widać efekty 🙂
Oliwia
Luty 2021
boudoir, sesja kobieca, sesja sensualna, bnw, black and white, sesja w studio
zmysłowe zdjęcie boudoir kobiety w bieliźnie
Mike jest niesamowicie kreatywnym, ambitnym i utalentowanym fotografem. Profesjonalnie podchodzi do robienia każdego zdjęcia, a atmosfera na sesji była bardzo miła i komfortowa. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja do współpracy. Serdecznie polecam!
Sylwia
Sierpień 2020
Sesja została przeprowadzona bardzo sprawnie. Była to moja pierwsza sesja w bieliźnie i z czystym sumieniem zdecydowałabym się na drugą w takiej odsłonie - tylko i wyłącznie z tym fotografem. Czułam się komfortowo i swobodnie, a efekt końcowy był przepiękny! Polecam paniom, które chciałyby zrobić coś dla siebie i poczuć się kobieco.
Sylwia
Czerwiec 2020
zdjęcie sensualne młodej kobiety, kobieta na łóżku, bielizna kobieca, boudoir, buduar, sesja zdjęciowa
kobieca sesja zdjęciowa, sensual, boudoir, buduar, bielizna kobieca, glamour
"Współpraca przebiegła lepiej niż mogłam przypuszczać. Nie z każdym fotografem chce się zrobić sesję bieliźnianą. Michała spotkałam pierwszy raz na sesji, ale wcześniej był bardzo zaangażowany, zabawny i ludzki. Czułam się bardzo dobrze, uśmiałam się niesamowicie i nie czułam żadnego skrępowania. Michał dba o szczegóły, o to byś czuła się dobrze i wyglądała pięknie."
Sara
Czerwiec 2020