Sesja Boudoir

Proszę potraktuj to jako zaproszenie. Nie będzie to jednak zwykłe zaproszenie na sesję zdjęciową, wręcz przeciwnie. Sesja Boudoir ma ukazać Ciebie z innej strony. Pokazać coś, co było z Tobą od zawsze, a czego mogłaś nie dostrzegać wcześniej. Jest to unikalna propozycja skierowana tylko i wyłącznie do Ciebie i za chwilę dowiesz się dlaczego.

zdjęcie boudoir kobiety w bieliźnie
zdjęcie boudoir kobiety na łóżku przy oknie

Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok.

Coco Chanel

Te dwa określenia najszybciej opisują to, czym jest kobieca sesja Boudoir, jednak w tym doświadczeniu chodzi o coś więcej. Jest to pokochanie i akceptacja swojego własnego ciała i tego co jest w stanie osiągnąć. Ma ona uwydatnić Twój unikalny urok i sensualność.

Nadchodzi nowe.

Sesja buduarowa zmienia kobiety i dla każdej może ona oznaczać coś innego, dlatego jest to takie unikalne doświadczenie. Pomaga ona odnaleźć i zobaczyć siebie w pięknej, niecodziennej i tajemniczej wersji kobiety. Kobiety pewnej siebie, odważnej, intrygującej, akceptującej swoją seksualność i to co przyniesie kolejny dzień. Jest to prestiżowy produkt dla kobiet z klasą. Czy jesteś już gotowa podjąć ten pierwszy, decydujący krok?
Jeśli dręczą Cię jeszcze pewne myśli, to zajrzyj do działu najczęściej zadawanych pytań:

Opinie klientów

"Sesja została przeprowadzona bardzo sprawnie. Była to moja pierwsza sesja w bieliźnie i z czystym sumieniem zdecydowałabym się na drugą w takiej odsłonie - tylko i wyłącznie z tym fotografem. Czułam się komfortowo i swobodnie, a efekt końcowy był przepiękny! Polecam paniom, które chciałyby zrobić coś dla siebie i poczuć się kobieco."
zdjęcie sensualne młodej kobiety, kobieta na łóżku, bielizna kobieca, boudoir, buduar, sesja zdjęciowa
Sylwia
Czerwiec 2020
"Michał poprzez swoje poczucie humoru stwarza na sesji bardzo swobodną atmosferę. Daje cenne wskazówki, żeby modelka korzystnie wyszła na zdjęciach. Jeśli chcesz sprawić sobie takie fotki - bez wahania zgłoś się do niego :)"
kobieta, bielizna, czarne koronki, koszula, boudoir, portret, sesja sensualna, sesja kobieca
Kamila
Sierpień 2020
"Współpraca przebiegła lepiej niż mogłam przypuszczać. Nie z każdym fotografem chce się zrobić sesję bieliźnianą. Michała spotkałam pierwszy raz na sesji, ale wcześniej był bardzo zaangażowany, zabawny i ludzki. Czułam się bardzo dobrze, uśmiałam się niesamowicie i nie czułam żadnego skrępowania. Michał dba o szczegóły, o to byś czuła się dobrze i wygląała pięknie."
kobieca sesja zdjęciowa, sensual, boudoir, buduar, bielizna kobieca, glamour
Sara
Czerwiec 2020
"Mike jest niesamowicie kreatywnym, ambitnym i utalentowanym fotografem. Profesjonalnie podchodzi do robienia każdego zdjęcia, a atmosfera na sesji była bardzo miła i komfortowa. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja do współpracy. Serdecznie polecam!"
zmysłowe zdjęcie boudoir kobiety w bieliźnie
Sylwia
Sierpień 2020

Cennik

Koszt takiej usługi wynosi 900 zł, w skład której wchodzi:

Sesja zdjęciowa

 • Planowanie i przygotowania
 • Porady dotyczące stroju
 • Wskazówki i rady odnośnie pozowania
 • Sesja zdjęciowa do 3 godzin
 • Możliwość skorzystania z usług wizażystki (+150zł Makeup)

Autorska edycja

 • 10 autorsko obrobionych zdjęć
 • Profesjonalny i dopieszczony retusz
 • Naturalnie wyglądająca cera

Photo Reveal

 • Prezentacja wykonanych zdjęć
 • Omówienie najlepszych prac
 • Selekcja 10 zdjęć z podstawowej oferty
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć 40zł/szt.