Sesja Boudoir

zdjęcie boudoir kobiety na łóżku przy oknie

Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok.

Coco Chanel

Te dwa określenia najszybciej opisują to, czym jest kobieca sesja Boudoir, jednak w tym doświadczeniu chodzi o coś więcej. Jest to pokochanie i akceptacja swojego własnego ciała i tego co jest w stanie osiągnąć. Ma ona uwydatnić Twój unikalny urok i sensualność.

Proszę potraktuj to jako zaproszenie. Nie będzie to jednak zwykłe zaproszenie na sesję zdjęciową, wręcz przeciwnie. Sesja Boudoir ma ukazać Ciebie z innej strony. Pokazać coś, co było z Tobą od zawsze, a czego mogłaś nie dostrzegać wcześniej. 

Nadchodzi nowe.

Sesja buduarowa zmienia kobiety i dla każdej może ona oznaczać coś innego, dlatego jest to takie unikalne doświadczenie. Pomaga ona odnaleźć i zobaczyć siebie w pięknej, niecodziennej i tajemniczej wersji kobiety. Kobiety pewnej siebie, odważnej, intrygującej, akceptującej swoją seksualność i to co przyniesie kolejny dzień. Jest to prestiżowy produkt dla kobiet z klasą. Czy jesteś już gotowa podjąć ten pierwszy, decydujący krok?
Jeśli dręczą Cię jeszcze pewne myśli, to zajrzyj do działu najczęściej zadawanych pytań:

Opinie klientów

"Sesja została przeprowadzona bardzo sprawnie. Była to moja pierwsza sesja w bieliźnie i z czystym sumieniem zdecydowałabym się na drugą w takiej odsłonie - tylko i wyłącznie z tym fotografem. Czułam się komfortowo i swobodnie, a efekt końcowy był przepiękny! Polecam paniom, które chciałyby zrobić coś dla siebie i poczuć się kobieco."
zdjęcie sensualne młodej kobiety, kobieta na łóżku, bielizna kobieca, boudoir, buduar, sesja zdjęciowa
Sylwia
Czerwiec 2020
"Współpraca przebiegła lepiej niż mogłam przypuszczać. Nie z każdym fotografem chce się zrobić sesję bieliźnianą. Michała spotkałam pierwszy raz na sesji, ale wcześniej był bardzo zaangażowany, zabawny i ludzki. Czułam się bardzo dobrze, uśmiałam się niesamowicie i nie czułam żadnego skrępowania. Michał dba o szczegóły, o to byś czuła się dobrze i wyglądała pięknie."
kobieca sesja zdjęciowa, sensual, boudoir, buduar, bielizna kobieca, glamour
Sara
Czerwiec 2020
"Mike jest niesamowicie kreatywnym, ambitnym i utalentowanym fotografem. Profesjonalnie podchodzi do robienia każdego zdjęcia, a atmosfera na sesji była bardzo miła i komfortowa. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja do współpracy. Serdecznie polecam!"
zmysłowe zdjęcie boudoir kobiety w bieliźnie
Sylwia
Sierpień 2020

Cennik

Koszt takiej usługi wynosi 700 zł, w skład której wchodzi:

Sesja zdjęciowa

 • Planowanie i przygotowania
 • Porady dotyczące stroju
 • Wskazówki i rady odnośnie pozowania
 • Sesja zdjęciowa do 3 godzin
 • Możliwość skorzystania z usług wizażystki (+150zł Makeup)

Autorska edycja

 • 10 autorsko obrobionych zdjęć
 • Profesjonalny i dopieszczony retusz
 • Naturalnie wyglądająca cera

Photo Reveal

 • Prezentacja wykonanych zdjęć
 • Omówienie najlepszych prac
 • Selekcja 10 zdjęć z podstawowej oferty
 • Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć 40zł/szt.