FAQ

Najczęściej zadawane pytania odnośnie sesji boudoir

W celu zabookowania sesji zdjęciowej proszę kontaktować się na email: avellimike@gmail.com Omówimy szczegóły sesji i przedstawię Ci kwestionariusz dotyczący zdjęć, który pomoże mi lepiej Ciebie poznać i zrozumieć Twoje potrzeby. Wyślę Ci również specjalnie przygotowany poradnik stylizacyjny, by Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze.

Żeby podarować sobie śliczne, sensualne i kobiece zdjęcia absolutnie nie musisz być modelką. Chodzi tu o pokochanie i akceptację swojego ciała takie jakie jest, bez względu na Twój wiek, wagę, czy wzrost.

Może Cię to zdziwi, ale wszyscy tak mówią. Fotograf ma za zadanie tak pokierować sesją i dobrać takie pozy, żebyś wyglądała fantastycznie, jednocześnie czując się przy tym komfortowo i swobodnie. Dzięki temu zdjęcia wychodzą naturalnie. Cały ciężar spada na mnie, więc nie musisz się niczym martwić.

Słowo Boudoir pochodzi z języka francuskiego, które oznaczało prywatne miejsce bądź sypialnię kobiety. Miejsce, do którego mogła ucieć by być sobą, by móc poświęcić sobie uwagę i odpocząć. Dlatego też sesje tego typu wykonywane są w pięknie urządzonych apartamentach lub studiach fotograficznych. Dopuszczalne jest też wykonanie takiej sesji w mieszkaniu modelki po wcześniejszej konsultacji.

Możesz zabrać ze sobą kilka stylizacji. Z doświadczenia jednak wiem, że będziemy mogli zrealizować maksymalnie trzy stylizacje biorąc pod uwagę ograniczenia czasowe i stopniowy spadek energii. Do zdjęć buduarowych wykorzystuje się głównie stylową bieliznę, ale sprawdzą się również luźne swetry i koszule. Wiele kobiet decyduje się też na jednoczęściowe kombinezony. Biżuteria jest dozwolona, ale bez przesady. To Ty jesteś w tym wszystkim najważniejsza. Strój ma podkreślać Twój urok, ale nie może odwracać od Ciebie uwagi. Możesz liczyć, że pomogę Ci w wyborze i podpowiem co się dobrze sprawdza, a w czym możesz wyglądać mniej korzystnie. Wybieraj stój, w którym będziesz czuła się sexy i komfortowo. Po zabookowaniu sesji, otrzymasz ode mnie maila o tym jak się przygotować do sesji oraz otrzymasz przykładowe zdjęcia, które ułatwią i zainspirują Cię do wyboru odpowiedniego stroju.

Sesje zdjęciowe trwają od 30 minut do 3 godzin. Jeśli jest to Twoja pierwsza sesja tego typu albo ogólnie pierwsza w życiu (nawet lepiej dla Ceibie!), to przeznacz na nią zdecydowanie więcej czasu niż pół godziny. Stopniowo nauczysz się pracy przed obiektywem, oswoisz się i pokochasz to. Zazwyczaj przewidywany jest tylko jeden klient danego dnia, tak abym mógł się skupić wyłącznie na Tobie i poświęcić Ci maksimum uwagi. 

Żadne zdjęcia nie będą publikowane bez Twojej zgody. Jak już podkreślałem wcześniej – to jest prezent dla Ciebie i Ty sama decydujesz czy zechcesz je komuś pokazać, czy nie. Być może zechcesz je sprezentować w formie foto albumu. Wszystko zależy od Ciebie. Oczywiście zdjęcia mogą się okazać jeszcze lepsze niż nam się to śniło. Jeśli chciałbym je wykorzystać i opublikować, to oczywiście wszystko to skonsultuję z Tobą. Jeśli nie wyrazisz takiej zgody, oczywiście uszanuję to. Choćby zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, nie będę ich publikował (NIGDY!) bez Twojej zdody. 

Koszt sesji to 700zł, w skład której wchodzi planowanie, konsultacja, sesja zdjęciowa, kompleksowa i profesjonalna obróbka zdjęć oraz prezentacja wspólnie zrobionych zdjęć.

Booking

Mam nadzieję, że znalazłaś tutaj odpowiedzi na swoje pytania i czujesz, że jesteś gotowa podjąć tę decyzję. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na moją pomoc oraz kosultacje na każdym etapie współpracy.
Życie to taniec, niech się dzieje. Daj się ponieść i ciesz się wspaniałymi zdjęciami.